Be užstato paskolos visiems prieinamos internetu! Kreditų išdavimo procedūra trunka vos keliolika minučių, o palūkanos dabar yra žemiausios! Be turto įkeitimo skolintis gali visi pilnamečiai asmenys, kurių tvarių pajamų suma yra pakankama visų įsipareigojimų vykdymui. Yra dar ir kitų reikalavimų, tad juos paskaitykite žemiau.

Internetu be užstato paskolos išduodamos daugelyje bendrovių

be uzstato paskolosNorint skolintis internetu ir neįkeičiant jokio turto, tai padaryti galima praktiškai visose finansų bendrovėse. Aišku, jums rinktis reikia tą kredito teikėją, kuris siūlo žemiausią palūkanų normą. Tik tai garantuos, kad paskola bus pigi ir nekelianti rūpesčių ateityje. Paskolos be užstato ilgam laikotarpiui gali būti imamos labai žemomis palūkanomis, bet kokias taikys kreditorius – priklausys nuo jūsų.

Įprasta praktika – jeigu asmuo turi puikią finansinę reputaciją, tuomet jam siūlomos labai geros sąlygos skolinimuisi. Gera finansinė reputacija atsispindi kredito istorijos ataskaitoje, kredito reitinge bei gaunamose pajamose. Nereikia pamiršti turimų įsipareigojimų ir jų vykdymo istorijos. Jeigu įsipareigojimai yra labai menki, bet visada laiku vykdomi, tai yra pliusas.

Be užstato paskolos gauti negali nebent tie, kurie turi ne vieną įrašą kredito istorijoje, kur minimas nemokumo laikotarpis. Atsitikus tokiai situacijai, kai nebėra iš ko mokėti įmokų, siūloma gerai pasukti galvą ir ieškoti išeities. Išeitis nėra tiesiog kreditorių ignoravimas. Jeigu nesumokate įmokų, tai tik parodo jūsų neatsakingumą. Be užstato kredito negalėsite gauti, jeigu jūsų kredito istorijoje bus matomi nutikimai apie vengimą mokėti įmokas ir t.t.

Visiems asmenims, norintiems be užstato gauti kreditą internetu, reikia pateikti tikslius duomenis. Pagal juos bus daroma bendra apžvalga. Ji parodys kokius naujus įsipareigojimus jūs galite prisiimti gaudami tam tikras pajamas. Kaip jau minėta, įsipareigojimų suma irgi bus vertinama be išimties.

Dabar be užstato kredito neišduodamos ir asmenims, kurie dirba ne Lietuvoje. Pavyzdžiui, jeigu pajamų suma ir tvarumas rodo, kad vis dėlto galite gauti kreditą, bet daug nesidžiaukite. Jeigu tos pajamos gaunamos iš užsienio, kredito teikėjai gali jumis nepasitikėti. Tad, jie gali paprašyti turto įkeitimo.

Be užstato paskolos sėkmingai išduodamos asmenims, kurie gauna nemažas pajamas ir pasižymi atsakingumu.