Paskola grynais pinigais – labai paprastas būdas gauti kreditą negaištant laiko su bankiniais pavedimais. Skolinimosi sumos – ypač didelės! Žmonėms, norintiems pasiskolinti pinigų ir juos gauti tiesiai į rankas, reikia iš anksto pasidomėti šia galimybe.

Paskola grynais pinigais suteikiama ne visose finansų bendrovėse

paskola grynaisJeigu jums aktualus skolinimasis, kuomet išvengiama bankinių pavedimų, tuomet teks skirti šiek tiek laiko. Reikės ieškoti finansų bendrovių, kurios pinigus skolina susitikus akis į akį. Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų, kurios skolina grynais, nėra daug. Tačiau, apie jas pasidomėti galite internetu. Didžiausios kreditų bendrovės siūlo gana platų paskolų sąrašą.

Kai kurios finansų bendrovės noriai pinigus skolina išmokant paskolos sumas tiesiai į rankas. Tačiau, norint tokios paskolos, jums bus būtina užpildyti atitinkamus dokumentus. Tikrai nebus taip, kad skolinsitės tarsi iš draugo – žodiniu susitarimu. Norint gauti kreditą grynais, teks pateikti savo duomenis, o taip pat atsakyti į keletą klausimų.

Kalbant apie bendroves, kurios skolina pinigus grynais, reikia pabrėžti, kad dalis jų yra atsisakiusios tokios skolinimosi galimybės. Mat, tam reikia daug išteklių. Bet, internete susiradę bendrovę, būtinai pasidomėkite jų tarpininkais. Trumpai tariant, kai kurių finansų įstaigų paslaugų tarpininkavimu užsiima kiti asmenys. Pačios bendrovės gali nurodyti kurie asmenys tarpininkauja. Pavyzdžiui, nuėjus į pašto skyrių, ten galite rasti kokį nors kreditorių ir t.t.

Pabrėžtina, kad paskola grynais negali būti išduodama tiems žmonėms, kurie neatitinka keliamų sąlygų. Labiausiai tai dominti turėtų nedirbančius asmenis ar tuos, kurie yra įklimpę į skolas. Vengiantys skolų grąžinimo net neturėtų svajoti apie naujas paskolas. Jos nei grynais, nei bankiniais pavedimais nebus išduodamos.

Kreditai grynais gali būti suteikiami tik po kreditingumo įvertinimo. Žinoma, jis negali būti įvertintas bet kaip. Jūsų kreditingumas turi būti įvertintas teigiamais balais. Kai jis bus atliekamas, aptarnaujantis specialistas peržiūrės jūsų pateiktą informaciją ir ne tik. Jis imsis jūsų situacijos analizavimo. Per tokią procedūrą galima sužinoti ar paskolos prašantis asmuo yra priskiriamas prie rizikingų žmonių grupės. Jeigu prie tokios žmonių grupės būsite priskiriami, tuomet paskola grynais ir kitais būdais jums nebus išduota.

Atminkite, kad skolintis grynais reikia laikantis įstatymų numatytos tvarkos. Tai reiškia, kad skolinantis iš fizinių asmenų ne mažiau kaip 2000 eurų, bus būtina, jog sutartis būtų patvirtinta notaro.