Paskola remontui suteikia galimybę gauti greitą finansavimą nekilnojamo turto ar kilnojamų daiktų renovacijai. Grąžinimo terminai siekia iki kelių metų! Klientams leidžiama skolintis tiek su turto įkeitimu, tiek ir be jo. Paskolų gavimui yra taikomos tam tikros sąlygos.

Jeigu jus domina paskola remontui, pasidomėkite ar reikės atsiskaityti

paskola remontuiTie, kurie ketina skolintis tarkime – būsto remontui, turi žinoti, kad kai kurios finansų bendrovės lieps pateikti ataskaitą kaip buvo išleisti pasiskolinti pinigai. Tai yra specializuota paskola, už kurią teks duoti ataskaitą. Ataskaitos įprastai teikiamos kreditoriaus pageidavimu. Jeigu niekas jų neprašo – jų patiems pateikti nereikia.

Paskola remontui gali būti imam kitaip. Jūs galite rinktis standartinį vartojimo kreditą, kurį galėsite panaudoti pagal savo nuožiūrą. Kai kreipsitės į kreditų bendrovę ar sutelktinio finansavimo platformą, nenurodykite priežasties kokiam tikslui skolinatės. Jeigu kredito teikėjas prašys pateikti, tiesiog nurodykite kelias priežastis.

Skolinantis turite paskaityti ar bus reikalavimas pateikti ataskaitą apie pinigų panaudojimą. Jeigu tokios sąlygos nėra sutartyje – pinigus galite naudoti kaip pageidaujate. Paskola remontui gali būti imama būtent tokiu principu. Tai reiškia, kad dalį pinigų galite panaudoti remontui, o kitą dalį – kokiam nors kitam tikslui. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės vienu kartu skolinasi remontui, kažkokiam pirkiniui ir atostogoms.

Kaip bebūtų, paskola remontui bei kitiems panašiems tikslams išduodama ne visiems žmonėms. Tai yra su vartojimu susijusi paskola, o tai reiškia, kad teks pasigilinti į sąlygas. Jeigu sutartis numato, kad tai vartojimo kreditas, vadinasi pravartu pasidomėti mokumo įvertinimo nuostatomis.

Paskola remontui nebus suteikta, jeigu jūs neturėsite iš ko tų pinigų grąžinti. Visos finansų bendrovės turi pareigą patikrinti kokios yra galimybės, jog jūs paskolos negrąžinsite. Kreditas remontui gali būti neišduodamas, jeigu esate prasiskolinę ir įtraukti į skolininkų registrus.

Jeigu kalba eina apie specializuotą paskolą remontui, didelė tikimybė, kad kredito teikėjas gali prašyti turto įkeitimo. Čia, aišku, tais atvejais, kai kalba pasisuka apie nekilnojamo turto renovaciją. Žinoma, tokio reikalavimo gali netaikyti kai kurios finansų įstaigos. Būtinai apžvelkite kuo daugiau pasiūlymų – nemaža dalis jų yra visiškai skirtingi.