Nusižiūrėjote namelį, kurį norėtumėte greitai įsigyti? Paskola sodybai ar kitam nekilnojamo turto statiniui išduodama internetu! Elektroniniu būdu gauti finansavimą sodybos įsigijimui tikrai paprasta. Priklausomai nuo sodybos kainos, jums netgi gali pavykti pasiskolinti pinigų be užstato.

Paskola sodybai įsigyti turėtų būti imama pagal taisykles

paskola sodybaiKadangi sodyba yra nekilnojamas turtas, dažnu atveju kredito teikėjai siūlys skolintis su įkeitimu. Paprastai kalbant, tokie paskolų teikėjai galbūt reikalaus pradinio įnašo. Aišku, jeigu jo neturėsite, tuomet skolintis bus sunkiau.

Situacija keičiasi iš esmės, jeigu skolinatės nelabai didelę sumą ir ne vien sodybos įsigijimui. Trumpai tariant, paskola sodybai turėtų būti imama nurodant kelis pinigų naudojimo tikslus. Jeigu nurodysite kreditas sodybai yra reikalingas be kitų pinigų panaudojimo tikslų, tuomet bus sunku. Jums reikia nurodyti, kad imate vartojimo kreditą.

Nurodžius, kad imate vartojimo kreditą, jums reikės nurodyti, kad skolinatės sodybos įsigijimui bei kažkokiam kitam pirkiniui. Aišku, tai nereiškia, kad visur teks nurodyti skolinimosi priežastį. Šiuo metu yra finansų įstaigų, kurios nereikalauja paaiškinti kur bus panaudota paskolos suma. Toks kreditas jums ir būtų reikalingas.

Kiekvienas vartojimo kreditas, aišku, privers laikytis tam tikrų taisyklių. Kaip minėjome, kai kuriais atvejais pinigus privalėsite naudoti pagal paskirtį. Tačiau, reikia atminti, kad taisyklės taikomos ne tik naudojant pinigus, bet ir juos bandant skolintis.

Asmenys, kurie ketina imti vartojimo kreditą, privalo įsitikinti, kad jų finansinei padėčiai nebus pakenkta gavus paskolą. Yra numatyta tvarka, kuri pabrėžia, kad jos žmogus negali turėti per daug skolų kitiems kreditoriams. Jeigu turite ne vieną paskolą iš anksčiau, tuomet kreditą sodybos įsigijimui galite pamiršti.

Aišku, labiausiai reikia įsidėmėti tai, kad paskola sodybai įsigyti nebus prieinama bedarbiams asmenims. Sunkumų skolintis tokiam tikslui gali patirti ir asmenys, kurie verčiasi individualia veikla ir pajamas gauna nereguliariai. Kai prašysite paskolos, kredito teikėjas viską įvertins. Jis vertins jūsų pajamas, anksčiau mokėtas įmokas. Jis netgi patikrins ar nesate bedarbis asmuo, ar neturite vėluotinų įmokų. Kuo jūsų finansinė reputacija geresnė, tuo lengviau galėsite gauti norimą paskolą.

Kreditą sodybai imti gali ne visi asmenys

Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad nekilnojamo turto įsigijimui gauti kreditą gali asmenys, atitikę juose esančius reikalavimus. Imant paskolą sodybai statyti ar įsigyti, bus būtinas vertinimas. Perkantys sodybą už paskolą, turės atlikti tos sodybos vertinimo procedūrą. Norint statyti sodybą, teks atitikti kitus reikalavimus.