Trūksta lėšų senos idėjos įgyvendinimui? Paskola verslui pradėti išduodama netgi internetu! Ją gauti gali ne vienam mėnesiui, o net keliems metams! Jūs turite atitikti tik pagrindinius reikalavimus ir pinigai gana greitai pasieks jūsų kišenę. Apie reikalavimus dėl verslo paskolos gavimo – skaitykite žemiau.

Paskola verslui pradėti fiziniams asmenims išduodama po įvertinimo

Nors šios paskolos skirtos ne vartojimui, įprastai kredito teikėjai vis tiek įvertina asmens mokumą. Jis leidžia suprasti kokioje padėtyje yra žmogus. Pavyzdžiui, jeigu verslo paskolos ieško žmogus, iš kurio antstoliai kas mėnesį atskaito įmokas, jau galima įtarti, kad kažkas negerai.

paskola verslui pradetiToks žmogus pinigus gali panaudoti ne pagal paskirtį. Tuo labiau, kad antstoliai gali automatiškai nurašyti dalį skolos, vos tik gausite paskolą. Paskola verslui pradėti dažniausiai nesuteikiama nemokiems ir prasiskolinusiems asmenims. Taip pat ir bedarbiams kreditoriai nėra linkę skolinti pinigus.

Dažniausiai paskola verslui pradėti sėkmingai išduodama fiziniams asmenims, kurie taikosi į smulkųjį verslą. Pavyzdžiui, tokio kredito gali prašyti fiziniai asmenys, kurie dirba pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą. Turėkite galvoje, kad kredito teikėjas gali nustatyti specifinius reikalavimus.

Vienas tų specifinių reikalavimų, apie kuriuos paminėta, yra būtent išankstinis veiklos įteisinimas. Jeigu jūs skolinatės verslui, bet neturite nei įmonės, nei veiklos pažymos, kad verslas registruotas, tuomet gali kilti kliūčių. Kredito teikėjas gali paprašyti veiklos kodo arba pažymos numerio. Tai gali būti numatyti teikiant paskolos paraišką.

Kreditas verslui pradėti turėtų būti imamas suvokiant atsakomybę. Jeigu skolinatės individualios veiklos plėtrai, tuomet suprantama, kad visa atsakomybė kris asmeniškai jums. Nepasisekus verslui, skolą grąžinsite jūs, o ne jūsų verslas. Su įmonėmis yra šiek tiek kitaip, nes tuomet vertinamas būtent įmonės kreditingumas.

Kitas svarbus aspektas – veiklos tęstinumas. Gali būti, jog kredito teikėjas norės, jog paskolos gavėjas veiklą jau būtų vykdęs kažkokį laikotarpį. Jeigu verslas naujas, nenustebkite, kad paskola verslui pradėti nebus išduota. Tiesiog, ne visi kredito teikėjai pasitiki verslo naujokais.

Be šių kriterijų, paskolų teikėjai gali nustatyti begalę kitų kriterijų, kuriais bus remtasi svarstant skolinimosi galimybę.