Šiuo metu iš atsiradusių sunkumų jums išlipti padėtų kažkokia pinigų suma? Paskolos iš žmonių galite tikėtis net, jeigu sumą grąžinsite po kelių metų! Palankiomis sąlygomis suteikiami kreditai pasižymi gana solidžiomis sumomis bei palūkanomis. Žmonės, suteikiantys paskolas, gali palengvinti jūsų naštą. Svarbiausia yra įvertinti savo galimybes ir laikytis numatytų taisyklių.

Paskolos iš žmonių vis dažniau imamos dėl žemos palūkanų normos

paskolos is zmoniu zmonemsGreitųjų paskolų teikėjai dabar yra kaip reikiant sunerimę, nes nemažą rinkos dalį užima sutelktinio finansavimo platformos. Ten žmonės žmonėms skolina pinigus pagal standartinius reikalavimus. Tai reiškia, kad tokios platformos siūlo sudaryti tiek refinansavimo paskolos, tiek vartojimo kredito sutartis. Visas paskolų sumas finansuoja paprasti fiziniai asmenys.

Geriausia tai, kad paskolos iš žmonių gali tikėtis ir tie asmenys, kurių kredito reitingas yra šiek tiek prastesnis. Kiekvienas žmogus, kurs skolina savo asmenines lėšas, pats prisiima atsakomybę. Akivaizdu, kad kai kurie skolintojai yra linkę labiau rizikuoti nei greitųjų kreditų teikėjai.

Jeigu nori žemų palūkanų – skolinkis iš žmonių per tarpusavio skolinimo platformas, o ne per privačius skelbimus. Skelbimuose galima ganėtinai lengvai apsigauti ir netgi patirti nemažus nuostolius. Skolintis iš žmonių per šias platformas yra saugiau, nes jų veiklą stebi Lietuvos bankas.

Tiems, kam reikia paskolos iš žmogaus, ir nusprendus pasirinkti tarpusavio skolinimo platformą, būtina žinoti, kad ten išimtys dėl pajamų trūkumo nedaromos. Aiškiau kalbant, žmonės, kurie pajamų neturi, negali gauti paskolos iš žmogaus ar iš kelių. Įstatymai to neleidžia ir tiek.

Kalbant apie kreditų gavimą per šias platformas, visiems ketinantiems skolintis iš privačių asmenų reikia atsižvelgti į savo situaciją. Asmens finansinės galimybės bus išaiškintos kreditingumo vertinimo metu. Šią procedūra privalomai turi atlikti ir sutelktinio finansavimo sistemos. Jeigu jos to nedaro – jos nusižengia įstatymams.

Paskolos iš žmonių negaunamos tuomet, jeigu kreditingumo vertinimas parodo labai prastą asmens padėtį. Tai gali būti nutrūkęs pajamų gavimas, jų sumažėjimas ir t.t. Aišku, tie, kurie turi tokių skolų, kurios jau yra įrašytos skolininkų sąrašuose, irgi negali gauti kredito iš žmonių ir kitų finansų bendrovių.