Neatidėliotinai reikalinga paskola? Norite internetu ją gauti kuo paprasčiau ir pigiau? Jūs galite pateikti kredito paraišką ir atsakymo sulauksite nedelsiant! Šiuo metu paskolų kainos yra labai palankios ir svarbiausia – sąlygos geresnės nei buvo anksčiau. Skolinimuisi internetu, be jokio abejonės, keliami reikalavimai.

Jeigu jums reikalinga paskola nakties metu – teks palaukti

Ypatingai svarbu žinoti, kad kredito įstaigos neturi teisės išdavinėti kreditų nakties metu. Joms yra suteikta teisė paskolas išduoti tik dienos metu. Pateikus paraišką po 22 valandos, atsakymo gali sulaukti labai greitai, bet paskolos sumos – vėliau. Tikėtina, kad tokiu atveju, kredito suma būtų pervedama sekančią darbo dieną.

Kai kurios finansų bendrovės paskolas išduoda tarp 8 ir 22h, tad jums reikėtų pasižvalgyti po darbo laiko kalendorių. Tai taip pat liečia švenčių dienas. Kai kurios paskolų bendrovės dirba švenčių dienomis, o kitos – ne.

reikalinga paskolaAsmenims, kuriems reikalinga paskola trumpama laikotarpiui, reikia žinoti, kad trumpiems periodams taikomos aukštos palūkanos. Norint su tikslu pasiskolinti kuo pigiau, naudinga būtų rinktis ilgalaikes paskolas. Jas išduoda bene visos populiariausios greitųjų kreditų bendrovės.

Kalbant apie palūkanų normą, ją kredito teikėjai nustato remdamiesi teisės aktais. Tai reiškia, kad yra lubos ir jos siekia 75 procentus per metus. Be abejo, geriausiai vertinamos bendrovės ir sutelktinio finansavimo platformos skolina pinigus žymiai pigiau.

Žmonėms, kuriems reikalingas kreditas internetu, taip pat naudinga būtų pasidairyti į tuos pasiūlymus, kur leidžiama skolintis be palūkanų. Yra tokių pasiūlymų, kai naujas klientas gali skolintis nemokamai. Tad, čia svarbu įsigilinti į visas sąlygas. Būna atveju, kad kredito gauti nepavyksta dėl pajamų trūkumo ar kitų priežasčių.

Kas liečia pajamas, pabrėžtina, kad jos yra būtina skolinantis tiek su užstatu, tiek ir be turto įkeitimo. Nei vienas kredito teikėjas, kuris įtrauktas į LB sąrašą, negali skolinti pinigų žmogui, neturinčiam tvarių pajamų. Tvarios pajamos uždirbamos arba gaunamos iš kažkokios veiklos. Tad, turbūt jau supratote – pašalpos ir kitos socialinės išmokos nebūtų skaičiuojamos.

Patekus į prastą situaciją ir nematant kitos išties kaip tik skolintis, geriausia būtų įsitikinti, kad paskolą imate iš patikimo kreditoriaus. Ar jūsų rastas kreditorius yra patikimas, sužinosite peržiūrėję specialų sąrašą. Kam reikalinga paskola Lietuvos bankas skelbią sąrašą su kreditoriais, kurie turi išduotas licencijas. Šį sąrašą turėtų peržiūrėti ir tie, kurie galvoja apie verslo paskolos ėmimą.

Apibendrinant, pravartu žinoti, kad tiems, kam reikalinga paskola, reikia atitikti ne vieną reikalavimą.