Paskola už užstatą dabar yra naudinga tuo, kad įkeistas turtas leidžia pasinaudoti tokiu privalumu kaip žemos palūkanos. Taip pat prailginamas terminas. Paskolos su užstatu yra vienas lengviausių būdu gauti didesnę kredito sumą, ilgesnį skolos grąžinimo laikotarpį ir aišku – mažas palūkanas. Bet, jeigu norite skolinti be turto įkeitimo, viskas gali pakrypti kiek kita linkme.

Lietuvoje paskola už užstatą suteikiama ne tik bankuose

Bankai neretai prašo, jog paskolos prašantis klientas įkeistų kažkokį turtą. Kreditingumo vertinimo metu bankas gali matyti, jog turite nekilnojamą turtą. Tad, jis gali pasiūlyti, kad įkeistumėte jį. Tačiau, jeigu paskolos suma nėra didžiulė, galbūt pakaks įkeisti ir transporto priemonę. Turite patys suprasti – užstatas yra kaip garantija, parodanti, jog esate atsakingi.

paskola uz uzstataPaskola už užstatą gali būti suteikiama ir internetu, bet tam reikės kruopščiai atsirinkti paskolų teikėjus. Ne visi siūlo tokią galimybę. Internetu su užstatu pasiskolinti pinigų galima tam tikrose kreditų bendrovėse bei sutelktinio finansavimo platformose.

Tiems, kuriuos prispaudė bėda, reikia atsižvelgti į savo padėtį. Kartais dalis žmonių piktinasi, jog kažkuri paskolų bendrovė neišduoda paskolos. Tačiau, taip būna ne šiaip sau. Natūralu, kad asmenys, susidūrę su finansiniais sunkumais, nėra atrodantys patikimai.

Nepatikimai gali atrodyti faktas, jog jūs bandote skolintis prieš tai praradę darbą. Juk kai tikrinamas mokumas, paskolų teikėjas vis tiek mato viską. Toks skolinimasis nėra racionalus, nes logiška, kad neturėdami darbo, neturėsite galimybės mokėti nustatytų įmokų. Dėl to paraišką gali būti atmesta.

Pabrėžtina, kad tarp kai kurių žmonių yra įsitikinimas, kad paskola už užstatą išduodama neatsižvelgus į finansinę padėtį. Informuojame, kad skolinantis su turto įkeitimus, mokumo patikrinimas yra privalomas. Tai yra sąlyga, kuri numatyta įstatymuose. Tad, jeigu turite turtą, kurį galite įkeisti, bet neturite pajamų šaltinio, vargu ar kas jums skolins pinigus.

Paskola už užstatą taipogi turi būti imama atsakingai ir pasvėrus savo finansines galimybes. Jokiais būdais negalima piktnaudžiauti įstatymų spragomis ar klaidomis, kurias daro kredito teikėjai. Tad, skolinkitės vengdami sukčiavimo ir neatsakingumo.